Entegrasyon ve gelişme çağı, insanları her zaman denemeye ve fethetmeye iter. İngilizce de vazgeçilmez bir parça, popüler bir dil haline geldi, her insanın hem işte hem de hayatta onlara yardım etmesi gerekiyor. Bu nedenle birçok ebeveyn, çocuklarının İngilizceye çok küçük yaşlardan itibaren yaklaşmalarına izin verir. Tesiste okul öncesi çocuklara yönelik derslerin yanı sıra Youtube’da çocuklar için birçok ücretsiz İngilizce kanalı da bulunuyor.

çocuk televizyonu

Kid’s TV , çocukların oynarken öğrenmelerine yardımcı olan çok popüler ve güvenilir bir İngilizce öğrenme kanalıdır. 17 milyondan fazla abonesi olan Kid’s TV, özellikle çocukların içeriği duymasına ve daha iyi anlamasına yardımcı olmak için müzik ve animasyon kombinasyonu olmak üzere izleyicilere faydalar sağladı. Kid’s TV alfabeler, sayılar, renkler, şekiller, hayvanlar ve daha fazlasıyla çocukların öğrenmesini eğlenceli ve eğitici bir deneyim haline getirmeyi amaçlıyor.

Komik çizgi film görüntüleri ile, güzel ama kelimelerin içeriğinde çok iyi organize edilmiş. Her Kid’in TV videosu , sayılar veya ilginç bir hikaye gibi sıkı sıkıya bağlı konuları olan basit bir şarkıdır. Tanıdık içeriğe sahip güzel şarkılar, çocukların İngilizceyi daha iyi öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

SEE ALSO  İngilizceyi en etkili şekilde öğrenmenize yardımcı olacak en iyi 4 film

Özellikle bu Youtube kanalı, çocukların sadece İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara temel yaşam becerilerini de öğretiyor. Çocuğunuzun öğrenmeye hevesli olmasına yardımcı olun ve İngilizce iletişim seviyesi de belirgin şekilde gelişir.

Çocuk Kanalı

Kids Channel , çocuklar için eğlenceli ve ilgi çekici grafik videolar, tekerlemeler ve şarkılar konusunda uzmanlaşmış çevrimiçi bir eğitim kanalıdır.

3.4 Milyon Abonesi olan Çocuk Kanalı , kaliteli ve ilgi çekici videolarıyla kendinden emin . Çocukların resimlere bakarak ve dinleyerek İngilizce öğrenmeye ilgi duymalarına yardımcı olma misyonuyla. Kanal, dersleri çok yakın ve anlaşılması kolay olacak şekilde tasarladı. Bu kanal özellikle, her çocuğun yaratıcılığını ve fikir geliştirme yeteneğini teşvik etmeye yardımcı olan resim videoları konusunda uzmanlaşmıştır. Bebeğinize çok fazla tutku verin ve fethetmek isteyin.

Şarkı sözleri konusunda, Kid’s Channel , çocukların hızlı öğrenmesine yardımcı olan güzel ve hatırlaması kolay melodilerle her zaman trendin ön saflarında yer alıyor. Eğlenceli içerik ve canlı 3D filmler, Kids Channel’ı izleyicilere yaklaştırdı. Sonuç olarak, çocuğun İngilizce sermayesi büyüyor ve gelecekteki eğitim programları için iyi bir temele sahip olmasına yardımcı oluyor.

SEE ALSO  Çocuklar için en iyi 4 İngilizce öğrenme yazılımı ve uygulaması

Rüyada İngiliz Çocuğunu Görmek

İngilizce öğrenirken müzik dinlemek ancak Dream English Kid’lerin işi olabilir. Dream English Kid’in şu ana kadar 2,77 milyon kaydı var. Eğlenceli, eğlenceli şarkılar ve sevimli, eğlenceli öğretmen Matt ile çocukların ilgisini çekin. Kanalın içeriği, çoğunlukla neşeli fon müziği ile karıştırılmış basit şarkılardır. Her şarkının bir anlamı vardır ve çocuklara günlük yaşama daha erken erişim sağlar. Ayrıca, çocuğunuzun kolayca taklit edip dans edebilmesi için birçok basit dans hareketi de entegre edilmiştir. Gerçekten çekici, değil mi!

Dream English Kid’s çocukların şekiller, renkler, sayılar, alfabe, ABC şarkıları, hayvanlar, vahşi yaşam, ses bilgisi ve daha fazlasını öğrenmelerine yardımcı olur! Çocuk şarkıları, çocuk şarkıları, araçlar ve araçlar, inşaat kamyonu şarkıları, renkli şarkılar, yılbaşı ve cadılar bayramı şarkıları, fonetik ve daha fazlası!

SEE ALSO  Çocuklara İngilizce öğretmek ve öğrenmek için en önemli 4 ilke

Süper Basit Şarkılar – Çocuk Şarkıları

Birçok ebeveyn, çocuklarının etkili bir İngilizce Youtube kanalını takip etmeyi öğrenmesi gerekip gerekmediğini merak ediyor. O zaman kesinlikle Süper Basit Şarkılar- Çocuk Şarkıları ebeveynlerin güvenebileceği bir kanaldır.

Süper Basit Şarkılar- Çocuk Şarkıları , çocukların şarkılar aracılığıyla çok sayıda İngilizce kelime öğrenmelerine yardımcı olmak ve onları İngilizce öğrenmeye daha fazla ilgi göstermek amacıyla doğdu. Kanalın şu anda 27,4 milyon abonesi var ve ana içeriği neşeli müzikle bütünleşmiş son derece basit şarkılar. Kanalın getirdiği her şarkı, çocukların günlük hayata, en yakın ve en tanıdık şeylere erken erişmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Ayrıca, Süper Basit Şarkılar – Çocuk Şarkıları , her zaman çocukların öğrenebileceği ve birlikte dans edebileceği sevimli ve basit hareketler yaratır. Oradan çocuklar bu konuda daha bilinçli ve anlayışlı olacaklardır.

Kesin olan bir şey var ki, Süper Basit Şarkılar- Çocuk Şarkıları çoğu çocuğun keyif alacağı ücretsiz bir İngilizce öğrenme kanalıdır. Çocuklarınızın öğrenmesine izin verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir